26.10.11

Welcome 2 London - Part 1

לפני כשבועיים עברתי מיפו ללונדון (ביתי לשנתיים הקרובות). כלום כאן לא הרגיש כמו בבית, על כמה וכמה כשהצ'כונה שלי לעת עתה היא  oxford street! הכל שקט, כולם מנומסים וצועדים כמו חיילים מתורגלים ב"טיוב" (כמובן שלא פעם נכנסתי באנשים בעודי צועדת נגד הזרם- pardon), ידעתי שכדי להתחיל להרגיש פה בנוח אני חייבת להתחיל להכיר את אומנות הרחוב המקומית! 
לכן, אחד הדברים הראשונים שעשיתי היה להירשם לסיור מודרך של אומנות רחובות לונדונית על מנת שיערכו לי היכרות ראשונית עם האומנים. לסיור נרשמתי דרך דף הפייסבוק Street Art London והוא עלה לי 10 פאונד. כמובן שהייתי נאיבית וחשבתי שאולי אכיר שם אנשים מעניינים אך מהר מאוד הכתה בי העובדה - "אני לא בארץ" תרגום - כאן אנשים לא ממש מתערבבים בקלות! מה גם שמדובר בסיור מעט תיירותי. אז התמקדתי בלהספיק לצלם, לעקוב ולספוג מידע לשוטטויות הבאות שלי.  
להלן מה שנתפס בעיני העדשה (חלק ראשון) >

Two weeks ago I moved from Tel-Aviv city to London (my home for the next 2 years). Nothing felt like home in here, especially when my Neighborhood here for now is Oxford Street!  Everything is quiet, everybody are polite and marching like well trained soldiers in the tube (off curse I found myself hitting people when walking against the stream), I knew that if I want to start to feel comfortable in here I must start get to know the local street art!
Therefore, one of the first things I did was to sign up for a guided street art tour to help my first introduction to the artists.
 I signed up through a Facebook Page: Street Art London and it cost me 10 pounds for 2 hours tour. Of course I was naive and thought I might get to know interesting people, but soon it struck me that "I'm not in Israel"Translation - here people do not really mix and bland so fast! And also the tour was a little touristy. 
SoI focused on shooting and follow the information for my following tours.
Here what I caught (part 1) >>>

ROA - it's all about the details
    u can see also a piece of CZK 


Bird on a wire
STIK- clasic & eleganceCould fit wonderfully in Jaffa 
MalarKi - happy colores vibrant walls


Barcelona style


Pablo Delgado - beutiful Miniatures

love the hanpainted shadowCityzen Kane (CZK) - street art jewelry
multicoltural
one more piece for this part >>>
H.Y.P.N.O.T.I.S.T

More artists & information on part 2 very very soon....

עוד אומנים, תמונות ומידע על הלוקיישנים בחלק 2 ממש בקרוב...


4D.Art

7 תגובות:

 1. מהמם.
  כמו שהכרת לי את פלורנטין (והתאהבתי בה)עכשיו את מכירה לי לי אמנות רחוב.
  פוסט יפייפה שעושה חשק לסוע ללונדון. תמשיכי כך מוכשרת ;)

  השבמחק
 2. תודה (: אני שמחה שזה עושה לך חשק לבקר...
  יש פה כל כך הרבה מה לראות ולספוג!

  השבמחק
 3. איזה יופי (:, השתיים הראשונים מזכירים את DEDE עם השפנים וציפורי הענק ואת KLONE איזה כיף לקרוא פוסט חדש.

  השבמחק
 4. כל הכבוד, מחכים לחלק 2

  השבמחק
 5. תודה מתי (: זה פשוט מרגש להכיר אמנים חדשים, גם אני חשבתי ש ROA מזכיר קצת את KLONE ו DEDE למרות שהוא משתמש בטכניקה אחרת (freehand) העבודות שלו עצומות ומדויקות. יש כאן כל כך הרבה סגנונות חדשים וטביעות אצבע שונות אני כולי ציפייה (:

  השבמחק
 6. אני חייב לציין שהופתעתי מכך שגם בסיור אומנות רחוב בלונדון אנשים לא מתערבבים. הייתי בסיורים ופעילויות רבות בלונדון ונתקלתי בתופעה דומה אבל חשבתי (לתומי) שאנשים יתערבבו יותר בסיור שאליו מגיעה קבוצת "נישה" מצומצמת למדי של אנשים שמתעניינים בנושא ספציפי של אומנות רחוב...

  השבמחק
 7. הי יאיר, לזה בדיוק ציפיתי וזו גם אחת הסיבות שנרשמתי לסיור. להפתעתי כל אחד היה מרוכז בלהשיג את השוט שלו. טוב נו מילא, מקווה למפגשים תוססים יותר כאן בלונדון הקרירה (:

  השבמחק

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...