9.12.11

Xmas in London and Vintage-Mania

תהיתם פעם איך החיים נראים ללא אינטרנט? אז נפל בחלקי ה"מזל" לחוש זאת מקרוב בחודש האחרון ואני יכולה להגיד לכם שזה לא "הזדמנות להתנתק"! כפי שיגידו המתייפיפים, לא כשצריך לחפש עבודה חדשה, לדבר בסקייפ עם משפחה מעבר לים או פשוט לא לחוש לבד בעיר זרה!
אבל, מה לעשות, בחודשיים (היום בדיוק) שלי בלונדון יש כמה עובדות שהופנמו:
1. ספקים יש לתאם לפחות חודש מראש- הכל מאוד פורמאלי, אין חלטורורות!
2. לא לנסות להתווכח עם נותני שירות (בייחוד בטלפון) כי הם פשוט נאטמים.
3. פשוט ללכת עם הזרם בטיוב אחרת רומסים אותך.
4. התשובה לאם לקחת איתי מעיל היא תמיד "כן!!!" ואם אפשר גם צעיף פרווה, חותלות מגורי ארנבים (לא באמת) וכפפות תרמיות.  לא, לא יתחמם במהלך היום!
5.חלק מהווי הבילוי הבריטי כרוך בלהשתכר ולהתפשט - חבל שלרוב מדובר בבריטי שמנמן וורוד.
6. ואחרון חביב- הם ממש, אבל ממש רציניים לגבי הכריסמס שלהם! להלן ראיות:


קישוטי חג Over the top ברחוב OXFORD
כל שנה לקראת כריסמס מקימים את  Winter wonderland ב- Hyde Park. מדובר בלונפארק ענק וחגיגי שניצב במרכז הפארק וכל כולו סביב כריסמס ו...נקניקיות גרמניות. הייתי חייבת לעלות על הרכבת שדים - כל כך שנות ה- 90 !


אני משום מה מוצאת את הבובות האלה כמלחיצות
זירת ההחלקה על הקרח בפארק

את המעבר עשינו בעקבות רילוקיישן של בן-זוגי אשר נחת לו ברכות אל תוך משרת חלומות במשרדי יוקרה. אני לעומת זאת נתקלתי בשאלה המלחיצה "אז מה את הולכת לעשות עם עצמך?" מממ... שאלה טובה!
את התשובה הרצינית לעניין הזה אני אספק בקרוב מבטיחה (יש לי הרגשה שזה יהיה קשור איכשהו לאמנות ול...עיצוב). בינתיים, מה יכולה לעשות אישה בלונדון כשיש לה דירה ריקה למלא ואין לה עבודה? (שאלה רטורית)
התשובה היא - שוטטות אינסופית במטרה למצוא דברי דקורציה ייחודיים לווא דווקא פונקציונאליים!

וכך מצאתי עצמי משוטטת ברחובות הקסומים של  Camden market, Portabelo market, Colombia Road  דבר שהוביל באופן הדרגתי ובלתי מוסבר לנפילה רצינית בשבי הוינטג'.

בדים לתפירה
המחברת החדשה שלי
החנויות הקסומות ושוק הפרחים של  Colombia Road  במזרח לונדון,  שילוב מושלם של אומנות רחוב, צבעוניות ושפע של חנויות עיצוב מיוחדות. מה גם שמוכרי הפרחים הקבועים מוסיפים לאווירה עם צעקות ובדיחות כמו שרק הבריטים יכולים לספק (:

                       

 זה לא סוד שטרנד הוינטג' והרטרו השתלטו לנו על הסביבה בשנים האחרונות באופן אינטנסיבי ונראה כי כולם מחפשים להתרפק על העבר הנעים והנאיבי ופשוט לצלול אל תוך פלטת פסטלים, רהיטי שאבי שיק, קופסאות פח משנות ה- 50 וכל פריט לבוש שמכיל פייטים. אני, אני יכולה להסתפק בבהיה ממושכת בהדפס בבושקות שרכשתי בפאונד אחד.


משמאל: קופסא ישנה שמשתלבת נפלא עם כרטיסי הברכה שלי מ"פועה" (שוק הפשפשים)טוסטר נקודות, משקל כיפי, סטנד פרחוני לקאפקייקס וקופה לכל המטבעות המיותרים שיש כאן (מי משתמש במטבע של הפני אלוהים יודע). 
 
כל הסיורים האחרונים ברחובות לונדון ובמוזיאונים מילאו אותי בייצר עז של יצירה. חזרתי הביתה ולפני הכל יצרתי קיר השראה מעל שולחן העבודה החדש שלי ויש לי ציפיות מאוד גבוהות ממנו.  4D.Art

5 תגובות:

  1. דידי איזה צילומים משגעים!! את מוכשרת ברמות..

    השבמחק
  2. תודה חבר'ה! לא אשקר שלמרות כל הנפלאות של לונדון אני כולי געגועים לתל-אביב, אין לה תחליף!!!

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...