29.11.15

אירועי אמנות מומלצים 29.11-6.12 // Feed Your soul


מתוך התערוכה Experiance Art Fair
מה: "שמונהעלשתייםעשרה" - פרויקט מיוחד ומרגש מבית היוצר של המעצב/אמן, אוהד בנית.  בנית פנה לחבריו בפייסבוק בבקשה שישתפו אותו בשירה שלהם, מסתבר שללא מעט אנשים יש שירה במגירה והוא קיבל הרבה פניות (דבר מרגש לכשעצמו),מתוכם הוא בחר 25 (כולל שיר שלי) ויצר עבורם ביטוי פיסולי עדין ומדויק. בנוסף למשתתפים, בנית שידך דמויות מפוסלות גם לטקסטים שהוא כתב לאורך השנים - סה"כ יוצגו 100 עבודות + ספרון מיוחד שעוצב עבור התערוכה שכולל את התמונות והטקסטים. מדובר בפרויקט מאוד מיוחד בעיני, גם בשל היופי שבו - ביטוי ויזואלי לטקסטים תמיד עושה לי את זה, וגם כי זאת פעם ראשונה שאני משתפת מישהו בכתיבה שלי.
השם של הפרויקט נגזר מגודלן הפיזי של הסצנות המפוסלות.
מתי: פתיחה חגיגית | 5.12 | מוצ"ש | 20:00-01:30
איפה: כולי עלמא, מקווה ישראל 10 ת"א.
לינק לאוונט

מה: "Do not feed the animals" - תערוכת קונספט ראשונה לאמן Dede. התערוכה מסכמת את שיאו של תהליך עבודה ארוך, שבמהלכו בחן האמן את המרקם העירוני המשתנה ללא הרף כאשר בעבודותיו החדשות הוא בחר להקדיש מקום מיוחד למערכות היחסים שבין דימוי למקום ובין שדה האמנות הישראלי לסביבה האורבנית שבה הוא מתנהל. 
Dede הוא אחד מאמני הרחוב הותיקים והמוכרים בארץ, גם מי שלא ממש עוקב אחרי אמנות ברחוב כבר יודע לזהות את הפלסטרים, החיות עשויות קרשים ואת הסטנסילים המושקעים. לאלא שכן עוקבים, בטח שמתם לב לטיזרים שהוא פיזר ברחבי העיר - ציורים של מתאבנים על קיסם - מאוד מעניין אילו עבודות יוצגו בתערוכה ואיך כל הקונספט יבוא לידי ביטוי. soon it will all be reveal! 
מתי: פתיחה: 3/12/15, בשעה 20:00.
איפה: גלריה דן, בן יהודה 107, תל-אביב.
לינק לאוונט

מה: "פאנטסטיקו" - תערוכת יחיד רחבת היקף למעצב העל הספרדי - חיימה חיון. התערוכה הוצגה לראשונה במוזיאון חרונינגר בהולנד, והיא משקפת עשור בעבודותיו של חיימה חיון. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן לצלול לעולמות הפנטזיה אותם הוא יוצר: מוצרים, רהיטים, פריטי עיצוב פנים, ספרי סקיצות, רישומים וציורים פרי מכחולו, ומשחק שחמט ענק ממדים, המוצגים בתערוכה מדגישים את הממדים הפנטסטיים, ההומוריסטיים, ה-פּוֹפּיים והקיטשיים בעבודותיו של חיון.
מתי: החל מהיום, 29.11 ועד אפריל 2016.
איפה: מוזיאון העיצוב חולון.
פרטים נוספים באתר המוזיאוןמה: תערוכת צילומי רחוב. גלריית נמל יפו משיקה תערוכת צילום קבוצתית חדשה העוסקת בז'אנר צילומי רחוב באוצרות משותפת עם הצלם המוערך פליקס לופה. למרות השם המעט מבלבל של התערוכה, לא מדובר בצילום של אמנות רחוב, אלא בסצנות צילום מהמרחב הציבורי.
מתי: יום שישי, 4.12 בשעה 13:00. התערוכה תוצג עד ה- 19.12.15.
איפה: גלריית נמל יפו, רח' רציף העלייה השנייה 20, נמל יפו.

צילום: ארז בן סימון
מה: "EXPERIENCE ART FAIR" - צרפת וישראל משתפות פעולה בפרויקט צילום חדש ומסקרן. למעלה מ- 50 צלמים יציגו בו זמנית את העבודה שלהם בפריז ובת"א. במלון בוטיק, Lolly &Bloom תוצג התערוכה המקומית עם עבודות של 11 אמנים מובילים מצרפת ביניהם: Nikolas Lorieux, Reka Nyari, Richard Schlang, Benoit Masbonson.
ישראל נבחרה להיות האורחת הראשונה בפרויקט, למעלה מ-20 אמנים ישראליים יגיעו להציג את העבודות שלהם בפריזביניהם דודי לנדאו, ג'ניפר אבסירה (שמוכרת ברשת, בעיקר דרך חשבון האינסטגרם שלה), שרון קנה ועודד בלליטי.
את הפרויקט מוביל המיזם הצרפתי We Walls שמאפשר השכרה של אמנות לחללים משרדיים.
מתי: 26.11-6.12 בשעות 19:30-24:00.
איפה: מלון Lilly&Bloom , לילינבלום 48 ת"א.


מה:  "Crafted Matter" - תערוכת פיסול קוריאני עכשווי. ועכשיו למשהו שונה לחלוטין, מדובר בתערוכה הראשונה בישראל המוקדשת כולה לפיסול קוריאני. יוצגו מגוון פסלים מיוחדים ועכשוויים של אמנים מובילים מדרום קוריאה מה שיאפשר הצצה מרתקת לתרבות הכל כך מעניינת ומסוגרת של המדינה הזאת דרך השילובים בין חדש לישן, מסורתי ועכשווי.
מתי: הפתיחה תתקיים ביום שישי, 11.12.2015 בשעה 12:00.
איפה: מוזיאון וילפריד ישראל, קיבוץ הזורע.

יו יו יאנג, הארה, 2010


מה: תערוכת מכירה מיוחדת להמשך מימון פעילות במת מיצג וקיומו של פסטיבל "זז" העשירי. התערוכה היא חלק ממאמצים משותפים לאפשר את קיומו של פסטיבל "זז" העשירי, שמתקיים כל שנה ואליו יגיעו אמנים מ 10 מדינות שונות. אוצרת התערוכה אספה יצירות מ כ50 אמנים וההכנסות יתרמו לעמותה כדי לאפשר את קיום הפסטיבל.
מתי: פתיחה ביום חמישי, 3.12 בשעה 19:30.
איפה: "מקלט 209", התחנה המרכזית החדשה בתל אביב
כניסה משער 41, ישר עד הדלת הצהובה והמוכרת של במת מיצג.

כילי קורן, בננות, 2014
Go and feed your soul!

-4Dart-

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...