3.3.16

אירועי אמנות מומלצים 3-10.3 // Feed Your Soul

מה: "רטט", תערוכת יחיד חדשה של האמן גידי גלעם. לרוב גידי מרטיט אותנו במרחב הציבורי עם אמנות רחוב משובחת ונוקבת, אבל מרתק לא פחות לראות את השפה הציורית שלו מתפתחת ומתהווה במסגרת הסטודיו הסגור. בעבודותיו החדשות, מבקש גידי לבחון את הגבולות האפשריים של ציוריו ורישומיו. הוא נשאר נאמן לדמות העירומה שתחומה על-ידי קונטור שחור ועדין ונראית כמי שנשאבו ממנה החיים או ככזו שממתינה להתמלא בזהות חדשה.
מתי: פתיחה - יום שישי,4.3 12:00-14:00.
איפה: מוזיאון לאמנות ישראלית, אבא הלל סילבר 146, רמת גן. לינק לאוונט בפייסבוק


מה: "קולאז'ים", תערוכת יחיד של האמן שי זילברמן. האמן עוסק בגילוי העבר וההווה דרך קולאז'ים והנייר הישן, ההדפסה הישנה, הם חומרי הגלם שלו. כמו ארכיאולוג הממציא מחדש את סיפור העבר על סמך שברי ממצאים, פיסות מידע  ודמיון, הוא נובר בצילומים ישנים על מנת לספר על ההווה. בתערוכה הוא מציג קולאז'ים של נוף עירוני, טבע ודיוקנאות. המשותף לכולם הוא זרם התודעה דרכו הוא עובד.
מתי: 3-31.3.16, א'-ה' 10:00-17:00.
איפה: מרכז אקדמי ויצו, הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה.

מה: "רצונו של קדר", תערוכה חדשה של האמן בן הגרי הכוללת סרט ווידאו ומיצב פיסולי - תפאורה בדמות סדנת קדר מן המאה ה-19, המקובעת על במה מסתובבת. בעבודת הווידיאו חוזר בן הגרי לגלגל האובניים ובוחן דרכו מיתוסים קדומים על לידת הכד, לידת האדם, היוצר והיצירה. בניסיון לחזור לרגע בראשיתי, באמצעות היפוך של טכנולוגיה מסורתית של גלגל האבניים, מסובב האמן את הבמה, והכד נוצר מהתנועה הסיבובית שלה.
מתי: התערוכה מוצגת עד התאריך 2.7.16.
איפה: מוזיאון תל-אביב לאמנות.


מה: "9 כתרים", תערוכה חדשה של האמנית והאוצרת אורלי דביר מציגה את העיסוק בין קודש לחול בעיניהם של האמנים. בנוסף, מתייחסת התערוכה  לאצולה כנקודת מוצא של שורשים יהודים. החיים בתוך סביבה של עודף מידע דיגיטלי וקר, מזמנים קריאה מחדש בהיסטוריה המשותפת. בין האמנים המשתתפים: ז'וזף דדון, זמיר שץ, שחר יהלום, אלעד קופלר והשחקן-דוגמן-אמן- אנחל בונני.
מתי: התערוכה תוצג עד לתאריך 7.4.16. שעות פתיחה: ד'-ה' 12:00-18:00; ו' 11:00-14:00
איפה: סוקה ארט גלרי, שביל המרץ 6 ת"א.


ציור: אנחל בונני
מה: לפעמים כשמסתובבים בתערוכה מתחיל להתפתח לו רעב קטן, בתערוכה הזאת תוכלו פשוט לנגוס באחת היצירות ולהשקיט את הרעב!
"פונקציה של ביס" היא תערוכה שנולדה משיתוף פעולה בין מעצבי מוצר מבצלאל, שפים מובילים ומדעני מזון, שבחנו את ההשפעה של רכיבי מזון על הגוף, התוצאה -  תערוכה שהמיצגים בה אכילים. מוזמנים להגיע ולגלות את הטעם של 'אומץ'? והאם 'אנרגיה' היא חריפה או מתוקה?
מתי: אירוע פתיחה: 10.3.16 בשעה 19:30.
איפה: בית הנסן – מרכז לעיצוב, מדיה וטכנולוגיה. רחוב גדליהו אלון 14, ירושלים.

צילום: נמרוד גנישר
מה: “בחזרה לחוף”, תערוכת יחיד של האמן יונתן גולדמן. עבודותיו של גולדמן משחקות על הקו הדק שבין מדע לאמנות ובין דמיון למציאות. תוך התבוננות וחקירה מתמדת, הוא נותן למאורעות המתרחשים בסטודיו להוביל אותו אל מקומות חדשים וכך למעשה מאפשר ליצירותיו לעבור תהליך של טרנספורמציה, או כפי שהאמן מכנה אותו – אבולוציה.
מתי: פתיחה - היום, יום חמישי בשעה 20:00.
איפה: גלריה זימאק, ה' באייר 68, תל-אביב.

מה: החתלתולה, דרי פישר, איגדה 200 איורים שונים שיצרה במהלך השנה לתערוכה אחת פוטוגנית -JPEG200. הגלויות המאויירות מוסגרו בשחור לבן (כמובן) ונתלו על הקירות הלבנים של הכולי עלמא והן מוצעות למכירה תמורת 50 שקלים חדשים (שלם, קח ותתחדש).
מתי: התערוכה תוצג עד יום שבת 5.3 בשעה 21:00.

איפה: כולי עלמא, מקווה ישראל 10, תל-אביב.מה: מוזיאון יאנקו דאדא בעין הוד חוגג 100 שנה לדאדא באמנות הישראלית העכשווית עם אירוע פתיחה חגיגי. בין האמנים המשתתפים: אברהם אילת, אריה ברקוביץ, אדר גולדפרב, ליסה גרוס, ניר דבוראי ו Dede. מופעי הפתיחה יכללו את גלעד כהנא במופע "חתירה אל ההווה", חוני המעגל ואמני הפרפורמנס בקטעים מתוך אופרת הרוק "הדיבוק" ועוד.
מתי: אירוע הפתיחה - יום שישי 4.3 בשעה 12:00.
איפה: מוזיאון יאנקו דאדא, עין הוד.


Feed Your Soul

-4Art-

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...